Navigační řádek je inteligentní funkce pro centrální vyhledávání s dvojúrovňovým našeptávačem. Uživatelé se s ním potkají napříč všemi částmi a moduly systému. Jde o užitečného pomocníka, který zrychlí práci se systémem až 4x. Je možné ho kdykoli aktivovat klávesovou zkratkou Ctrl + F2.


Ať už uživatel hledá konkrétní oblast systému dokladovou řadu , (odběratelé, dodavatelé, apod.), modul, účet, položku v číselníku, nebo údaje o obchodním partnerovi, stačí do vyhledávacího řádku napsat prvních pár písmen hledaného výrazu nebo kód, který k němu máte přiřazen. Systém vám okamžitě v pop-up okně nabídne možnosti, které hledanému zadání vyhovují.


Výhody navigačního řádku:

  • centrální místo pro rychlé vyhledávání
  • zrychlí práci se systémem až čtyřikrát
  • je uživateli k dispozici napříč všemi moduly PS (Ctrl +F2)
  • obsahuje inteligentní našeptávač
  • nabízí dvouúrovňové kontextové menu pro okamžitý přechod k nejběžnějším úkolům, které se k hledanému výrazu vztahují.

Praktický příklad

Příklad primárního a sekundárního našeptávače. Na obrázku lze vidět výsledky primárního (klíčový výraz „Tech” a sekundárního našeptávače - všechny zdroje pro údaje o partnerovi (karta, atd.) 


A takto lze ušetřit až 5 kliknutí při vstupu do hlavní knihy vybraného účtu.Našeptávač

Ve významných textových polích jsou nově zavedeny tzv. našeptávače, které Vám nabízí výběr vyhovujících alternativ z hledaných údajů, jako jsou např. partneři (viz obr.), a to všude tam, kde je pomoci zkratky vybíráme, ale také při zadávání účtů MD a Dal do daných kolonek a v mnoha dalších místech programu.

  • No labels