Page tree

Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

Tento modul ihned vyvolá nabídku z modulu "Otevřené položky" s výpisem všech účtů otevřených záloh dodavatelů. Jedná se o rychlejší variantu vyhledání otevřených záloh než přes "Účetnictví - Otevřené položky - výběr jen ručních saldokontních účtů“.

Před vstupem do otevřených položek lze zadat filtr na účet/účty (vhodné pro urychlení u objemných dat). Ve spodní části okna se zobrazují všechny položky párovaného okruhu (i mimo sledované období). Při ručním párování probíhá ihned automatický propočet seznamu. Tisková sestava otevřených položek je rozšířena o inventarizační zápisy (vhodné např. jako podklady pro audit).

Image Added


Image Added

Image Added

Volby v horní části obrazovky

Pro výběr protiúčtu slouží volba "Protiúčet".

Image AddedChceme-li zobrazit otevřené zálohy od konkrétního partnera, zadáme jej do volby "Partner". Chceme-li výběr zrušit, smažeme název partnera na stejném místě.

Image AddedPro výběr konkrétní dokladové řady pro práci, slouží volba "Dokl. řada"

Image AddedChceme-li se přenést na doklad (na kterém máme aktivní kurzor) použijeme horní volbu "Skok na doklad". Následně Premier nabídne dvě možnosti jak skok uskutečnit. Buď doklad otevře v nové záložce a nebo zavře přehled a otevře požadovaný doklad.

Image AddedVolba "V cizí měně" slouží pro zobrazení položek v cizí měně. Po tom, co Premier zobrazí tyto položky se následně zobrazí volba pro návrat zpět na položky v místní měně.

Image AddedVolba "Vyrovnání otevřené položky"

Image AddedV pravém rohu obrazovky se nachází volba pro aktualizaci údajů. Po jejím spuštění si uživatel může vybrat jednu ze čtyř možností aktualizace (viz obrázek).

Image Added

Úpravy vstupních údajů, přidání grafů a jejich následná úprava se provádí pomocí volby v pravé části obrazovky.

Image Added


Tisk

Tisková sestava odpovídá sestavě na obrazovce. U tisku lze nastavit také měnu, ve které chceme tisknout (místní nebo cizí). Uživatel má možnost tuto sestavu exportovat do jím zvoleného formátu (Excelu, Wordu, AcrobatReaderu nebo html).

Image Added