Rozšiřuje možnosti informačního systému PREMIER.

Aplikace zobrazuje manažerům klíčové ekonomické údaje z komplexního informačního a ekonomického softwaru PREMIER system a tedy okamžitý přehled o hospodaření firmy kdekoliv a kdykoliv. Jedná se unikátní přehled funkce „Aktivita firmy“ včetně podpory mobilních zařízení. Tuto možnost ocení zejména manažeři, kteří tráví většinu času na cestách či u zákazníků.

Hlavní výhodou mobilních řešení je zejména zvýšení produktivity firmy, úspora peněz a uspokojení potřeb zákazníků. Grafické znázornění aktivity firmy je na výstupu jednoduché, srozumitelné a okamžitě dostupné i z mobilních zařízení s operačním systémem Android, iOS a Windows Phone. Účelem pokrokové aplikace je umožnit náhled na zásadní firemní informace prostřednictvím běžných dotykových mobilních telefonů a tabletů. Jmenovitě s aktuálním datem zobrazuje „budíkový“ výkon firmy v procentech, tržby i další firemní výkony synchronizované s desktop verzí PREMIER system.

Na této stránce najdete:


Stažení aplikace

Mobilní aplikace "PS AKTIVITA" je určena pro většinu platforem mobilních zařízení jako je Windows Phone, Android a iOS. Samotnou aplikaci lze stáhnout z příslušného obchodu jednotlivých platforem:


Popis nastavení komunikace a ovládání mobilní aplikace PS Aktivita

Nastavení v programu PREMIER system

E-agent: nastavení pravidelného přenosu informací z programu PREMIER system ve "Správci – E-agent, Workflow – Elektronický agent" si přidejte novou definici (F3). Dle obrázku nastavte druh definice „Zaslání přehledu“, akci „Aktivita firmy“ a periodu dle vlastního uvážení (denně, každou hodinu,…). Máte-li vytíženější server, nedoporučuje se perioda 5 nebo 10 minut. Automaticky se vygeneruje unikátní ID. Toto ID lze pak zadat v mobilní aplikaci PS aktivita. Jak nainstalovat aplikaci PS aktivita je uvedeno v dalším bodě

Instalace a nastavení aplikace

Instalace a nastavení mobilní aplikace V obchodě aplikací s příslušnou mobilní platformou (App Store, Windows Phone Store, Google Play) si ve vašem mobilním telefonu nebo tabletu vyhledejte podle výrazu PS aktivita aplikaci. Tu si nainstalujte (je zdarma ke stažení). V menu nastavení si pak zadejte unikátní ID shodné z nastavení v definici E-agenta. Ovládání aplikace je stejné pro všechny podporující platformy

  1. Výběr období
  2. Znovu načtení dat
  3. Úprava - přidání další jednotky
  4. Výběr aktuální jednotky
  5. Ukončení aplikace
  6. ID jednotky


Seznam účetních jednotek

Uživatel má rovněž také možnost uložit seznam několika účetních jednotek. 

  Graf top zákazníků

Nově lze prostřednictvím aplikace PS Aktivita sledovat také přehled tržeb členěný dle největších odběratelů a to stiskem tlačítka "nej odběratelé".

  • No labels