Od 1.9. 2018 Ministerstvo vnitra - správce ISDS ukončí podporu šifrovacího protokolu TLS 1.0 a 1.1. Bude podporován pouze TLS 1.2 a nebude tak možné používat přístup k DS z počítačů s operačních systémů Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2003, Windows Server 2008 R1.

Proveďte si prosím kdykoli aktualizaci programu IS PREMIER a prověřte s Vašim správcem IT, zda nepoužíváte zastaralý operační systém Windows, který již provozovatel datových schránek nebude podporovat.

Další informace od provozovatele


Vážení uživatelé,

Od nynějška jsou již k dispozici úpravy programu Premier system, které nabízejí úpravy programu pro bezproblémové fungování našeho programu s nejnovější aktualizací operačního systému Windows 10. Více informací naleznete ZDE


Doporučujeme projít si kapitolu "Novinky".


Zákaznická podpora hotline (8 - 17 hod):

Tel: +420 251 614 747

Kontaktní e-maily:

info@premier.cz
o
bchod@premier.cz
podpora@premier.cz
mzdy@premier.cz

Nenašli jste zde to, co hledáte? 
Produkty společnosti PREMIER system, a.s.:


 • PREMIER System - je komplexní informační a ekonomický software (ERP system) pro řízení menších, středních a středně velkých firem. Technologicky vyspělé produkty PREMIER system nabízí komfortní pokrytí všech firemních procesů, rychlou dostupnost a bezpečnost dat, stabilitu, otevřenost a dokonalý přehled o firmě. 
  Vyzkoušejte: 


 • PremierAir - je moderní webová aplikace pro online fakturaci a pokladnu včetně EET.
  Vyzkoušejte: 


 • PremierCash - je mobilní aplikace sloužící pro jednoduché a rychlé vystavování pokladních dokladů včetně komunikace EET. 
  Vyzkoušejte: 

 • PS Aktivita - je mobilní aplikace, která manažerům ukazuje klíčové ekonomické údaje z programu Premier, čímž má uživatel okamžitý přehled o hospodaření firmy.
  Vyzkoušejte:  

Profil PREMIER system, a.s.


Hlavní kapitoly manuálu (řazeno podle abecedy):