Vzhledem k tomu, že při prodeji se k výdejce vytváří řada další dokladů, a uživatelé mají v této oblasti velmi různorodé nároky, nabízí se při tisku výdejky, či dalších přidružených dokladů celá řada podmínek. Tak si může uživatel jednoduše určit, zda se má tisknout dodací list, pokud je vytvořena faktura, jestli chce skladové položky na dodacím listě seřadit dle čísla karty a další funkce, které jsou na níže uvedeném obrázku.
Program uživateli nabízí standardně několik typů formulářů pro dodací listy. Před tiskem si lze snadno vybrat potřebný druh formuláře. V případě potřeby je možné si prohlédnout Galerii sestav.

Počty kopií pro jednotlivé formuláře (faktury, dodacího listu apod.) se nastavují ve "Správci - Předvolby -  Globální -Tiskové sestavy" (horní pravý roh obrazovky), neboť často mají uživatelé požadavky např. na tisk jedné kopie faktury, ale tři kopie dodacího listu či daňového dokladu.


EET - získat FIK kód - pro odeslání datových zpráv do systému finanční správy přímo z výdejky. Je-li k výdejce vytvořen pokladní doklad případně faktura hrazená v hotovosti nebo platební kartou. Více zde.

Pro maloobchodní prodej lze tisk dokladů usnadnit automatizovaným tiskem ihned po vytvoření dokladu. Toto se nastaví v Předvolbách Globálních (Sklad) – "Pokladní elektronické systémy“.  • No labels