Vylepšené filtrování dat díky identifikačním štítkům

Snadné a přehledné filtrování dat a údajů o obchodních partnerech dle nejrůznějších parametrů je pevnou součástí PREMIER system už od jeho prvotní verze. Zejména společnostem s širokou bází klientů však strmě rostou nároky na třídění a kategorizaci obchodních partnerů dle společných znaků. Marketingová oddělení se zase při oslovování zákazníků a plánování kampaní snaží zaměřit na jasně definované segmenty dle desítek parametrů. Nejen pro takové společnosti jsme připravili Identifikační štítky.


Funkce přináší bez nadsázky neomezené možnosti filtrování a třídění stovek údajů o zákaznících a obchodních partnerech. Uživatel nyní může vytvářet libovolný číselník identifikačních štítků, který obsahuje požadovaný společný znak partnera (bonita, aktivita, solventnost, referenční účely, poloha kampaně, podmínka pro poskytování služby a jiné). Dle těchto parametrů lze následně filtrovat seznamy pro oslovování zákazníků a obchodních partnerů stejně snadno jako například sestavovat ceníky, hromadně vystavovat faktury a podobně. Kategorie si navíc může uživatel vyvářet libovolně dle svých potřeb. Identifikační štítky jsou tak skutečně univerzálním nástrojem, který využijete napříč moduly systému PREMIER.


Funkce a výhody

  • Snadná grafická identifikace partnera
  • Neomezené množství přidělených štítků
  • Snadné filtrování pomocí tzv. smartfiltru
  • Hromadné akce přidělování i vyřazování štítků (např. přiřazování dle obratu, aktivity, solventnosti apod.)
  • Možnost definovat šablonu vydaných faktur štítkem místo partnera. Lze pak dle jedné šablony automaticky okamžitě vystavit až tisíce faktur

  • No labels