Po kliknutí na modul "Plánování výroby" si uživatel jako první zvolí jednu ze tří možností:

Pokud již existují plány výroby, nabídne program výběr z uložených plánů včetně nového.

Když chce uživatel vytvořit nový plán, klikne vlevo nahoře na "Nový". Program se zeptá zda chce skutečně zahájit nový plán.

Po kliknutí na "Otevřít" se zobrazí seznam už vytvořených plánů, ze kterých si uživatel může vybrat. Kromě názvu plánu se zobrazuje datum a čas vytvoření plánu. 

Zdroj

Šipkou se vybírá sklad, ve kterém se nachází výrobky, které se plánují vyrobit. 

Výrobek

Položky ze skladu se vybírají kliknutím na tři tečky. V okně pro výběr buď skladovou kartu výrobku vybereme podle inventárního čísla/názvu/.. nebo ji založíme volbou Přidat novou skladovou kartu. 

Pomocí tlačítka "Uložit" se daný plán uloží. Pokud potřebuje uživatel přeskočit do druhého plánu, zvolí tlačítko "Otevřít" a vybere příslušný plán, který potřebuje.

Vedle tlačítek Nový/Otevřít/Uložit je oddíl "Řádek", kde má uživatel možnost Vložit, Odstranit řádky nebo je posouvat Nahoru a Dolů.

Dalším oddílem je "Sloupec", kde lze plán "Posunout o měsíc", tlačítko "Načíst stavy" doplní sloupec Skladem, tlačítko "Načíst objed." a tlačítko "R-P" přesune údaje ze Zbývá do Výroba.

I v tomto modulu může uživatel používat filtr u jednotlivých sloupců, např. výběr od do nějaké hodnoty nebo u sloupce zdroj výběr určitého konkrétního skladu. Dále se mohou řádky zobrazit vzestupně, sestupně, udělat suma, případně řádky podbarvit. Tento filtr funguje tak jak v ostatních modulech PREMIER system.


Tisk/Export

Pro tisk nebo export sestav jsou ikony v pravé horní části stránky. Po kliknutí na ikonu tiskárny se zobrazí následující možnosti: 


  • No labels