Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

PREMIER DASHBOARD neboli volně přeloženo „nástěnka“ nebo „závěs“, je vlastně opak pracovní plochy. Pokud máte něčeho spoustu otevřeného tak vlastně je pracovní plocha téměř k ničemu, protože není vidět. Opakem je „dashboard“, který je kdykoliv a odkudkoliv k dispozici a je nad všemi spuštěnými aplikacemi (jde vlastně o 3. vrstvu aplikací)

V dashboardu se nachází různé pomůcky a miniaplikace usnadňující práci uživatele. Pokud chcete nějakou pomůcku použít, stačí ji z dolní části přetáhnout myší na jakékoliv místo na obrazovce. Pomůcek můžete mít v dashboardu neomezené množství.

Dashboard kdykoliv vyvoláte kliknutím myši na tlačítko v horní liště (viz. obr) nebo klávesou Ctrl+F4.


Výhodou je i možnost spuštění dashboardu v úvodní obrazovce „výběr účetní jednotky“ což zajisté ocení účetní a auditorské firmy. U nalepovacích poznámek nebo odkazů k dokladům se nachází volba „zobrazit v okně výběr účetní jednotky“ (viz. obr). Máte-li např. rozdělaný doklad, stačí k němu umístit odkaz a zvolit tuto volbu. Při příštím přihlášení do programu si nemusíte pamatovat účetní jednotku, stačí na odkaz kliknout a ihned se přemístíte do dané firmy a k danému dokladu…

  • No labels