Stažení instalačního balíku

Hlavní instalační balík lze stáhnout z našeho webu.

Další kapitoly:

Na webu je vždy uvedeno datum vydání aktuální verze instalátoru. Kliknutím na obrázek trojúhelníku se aktivuje proces stahování instalačního souboru "setup.exe". Stažený soubor je nutné nejdříve uložit na Váš pevný disk do libovolného adresáře. Po dokončení stahování můžeme spustit instalaci. Poklepáním na soubor „Setup.exe“ se spustí průvodce instalací.

Po dokončení instalace je na ploše vytvořen nástupce PREMIER system X6.2 (číslo verze se může lišit).Registrace systému

Po instalaci je nutné provést registraci programu, neboť po instalaci se z programu stává de facto demoverze. Každý majitel licence na program PREMIER system obdrží licenční kód, který se váže na název firmy a její IČ. Po spuštění programu (ihned po instalaci) se nabídne okno pro registraci systému.

Registrace a aktivace licence


Pokud firma provádí přeregistraci, například pokud si objedná rozšíření o nový modul či nástavbu a dostane nový registrační kód, pak se registrace vyvolá z horního menu "Pomůcky - O aplikaci PREMIER system - Registrace licence“. Program při vstupu do "Registrace“ hlásí, že program je již registrován; zvolí se možnost "ano“ a poté se do pole "heslo“ vepíše nový registrační kód.